Sielos formulė

Ar norite sužinoti, kokia yra Jūsų siela ir iš ko ji sudaryta? Kas Jus jungia bei skiria su kitais žmonėmis? Kame yra Jūsų individualumas? Kaip auklėti ir ko mokyti savo vaikus? Kaip pasirinkti profesiją?


Esu Inga, Aleksandro Astrogoro mokyklos atstovė Lietuvoje. Išverčiau bei išleidau “Sielos formulės” vadovėlį ir vadovėlio papildymą.

Sielos formulė leidžia pažinti fizinę, psichinę ir energinę, bet kurio žmogaus esmę, sužinoti apie jo organizme užkoduotas ligas. Tad jums tampa suprantamos žmogaus mintys, jausmai, poelgiai ir norai.

Jūs išmoksite sudaryti bet kokio įvykio lemties formulę bei turėsite galimybę numatyti šių įvykių vystymąsi, o taip pat nukreipti juos kokybiškai tinkama linkme.

Sielos formulėje slypi didinga augimo ir tobulėjimo idėja, skirta kiekvienam. Ji atskleidžia tai, kas nuo pat gimimo priklauso Jums. Sielos formulė pasireiškia kaip Dievo malonės dėsnis. Kiekvieno žmogaus užduotis yra sužinoti ir pajusti, per ką ši malonė pasireiškia būtent jam. Dieviškoji malonė yra tai, kas žmogui lengvai sekasi, kas ne iš proto, bet iš širdies ir sielos ateina. Prarandame mes daugiausia tada, kai nebenorime ieškoti ir pažinti, nebegirdime savęs.

Tai susitikimas su pačiu savimi ir su savo geriausiomis savybėmis, kurias Jums numatė žvaigždės. Ji padeda atskleisti žmogaus individualumą, sužinoti stipriąsias ir silpnąsias puses, atrasti pilnatvę.

Jei susidomėjote ir norite geriau pažinti save, savo vaikus ar artimuosius, kviečiu susitikti asmeninei konsultacijai.

Konsultacijos kaina 30 Eur./ 1 val.

Registracija el.paštu:  info@sielosformules.lt  arba tel.: 8 676 43166