Human Design mokymai

Klausimas Tau …

 Ar norėtum su „Human Design“ pažinti save ir Tau artimus žmones?

Ši sistema padėjo man geriau pažinti save, pakeitė mano požiūrį į daugelį dalykų mano gyvenime. Transformavo  mano emocines reakcijas. Ir kadangi ši sistema tikrai yra veiksminga ir naudinga bendravime su kitais žmonėmis, ypač su vaikais ir su mums brangiais žmonėmis, dabar noriu ir aš pasidalinti šiomis žiniomis ir išmintimi.

Šioje sistemoje pateikiamas gyvenimo žemėlapis arba savotiškas vadovas, padedantis įsisąmoninti ir priimti save kaip visumą su teigiamomis ir neigiamomis pusėmis. Tam tikra prasme, tai įgalina būti ir gyventi kuo tikresnį, unikalesnį ir autentiškesnį savo gyvenimą. Tai būdas suvokti, pastebėti, pažinti save ir priimti savo savybes, ypač tas, kurios neatitinka visuomenės nustatytų normų.

Mokymų metu sužinosi:

  1. Savo energinį tipą ir profilį. Ši informacija yra ypač naudinga auginantiems vaikus. Nes tėvai nežinodami vaiko tipo, gali jam taikyti savo programas, taip atitolindami jį nuo savo prigimties. Pavyzdžiui, vaiko tipas yra generatorius. Tuomet jis bus labai energingas, norės daug judėti, o pavargęs gali užmigti tiesiog ten, kur jis yra. Kiti tipai projektorius, manifestorius ir reflektorius, jie nėra tokie energingi. Nejaučia kada pervargsta, o kai jau būna pervargę, tuomet būna labai irzlūs ir negali užmigti. Tėvai, kurių tipas yra generatoriai, gali sunkiai suprasti, kodėl jų vaikai yra ne tokie judrūs. Ir atvirksčiai, mažiau energingiems tėvams būna sunku su aktyviais vaikais. Kitas svarbus dalykas, kad vaikai-lyderiai būna auklėjami neteisingai, t.y. slopinama jų iniciatyva ir kitos asmeninės savybės, kurios reikalingos lyderiui. Ir kita pusė, kai tėvai bando įdiegti vaikui lyderio savybes, nors jis iš prigimties kaip Siela, neturi šių savybių. Labai svarbu auklėti vaikus pagal jų tikrą prigimtį, neprimetant savo norų, lūkesčių, ar vizijų.

2. Maitinimo ir sveikatos tipus. Aplinką tinkančią gyvenimui ir veiklai.

3. Gimimo traumos ir emocinės reakcijos į jas. Sprendimo būdai, kaip reaguoti ir įgimtų talentų atskleidimas.

4. Inkarnacijos kryžius. Informacija apie pagrindinę Sielos užduotį.

5. Kanalai ir vartai. Informacija apie įgimtus talentus, gebėjimus, emocines reakcijas į kitus žmones Ši informacija parodys, ar gyveni pagal savo tikrąjį Aš, įsiklausydama (-s) į savo vidų, kūną, intuiciją. Ar visgi daugeliui dalykui arba viskam vadovauja protas ir gyveni pagal savo netikrąjį Aš.

6. Susipažinusi (-ęs) su savimi užtikrinu, kad nesustosi ties tuo. Norėsis pažinti ir kitus žmones;) Human Design suteiks daug atsakymų apie kito žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, emocines reakcijas, gabumus. Ir apskritai, tai neįkainojamas įrankis bendravime su kitais žmonėmis.

Jei jauti, kad nori geriau pažinti, suprasti save ir kitus, ir esi pasiruošusi (-ęs) giliai transformacijai – kviečiu į mokymus!

Mokymų trukmė 2 mėnesiai.

Viso 8 užsiėmimai, 1 kartas į savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė 2 valandos.

Galima mokytis su grupe arba individualiai.

Mokymų kaina su grupe 200 Eur., individualiai 250 Eur. Galima mokėti dalimis.

Išklausius visą kursą ir išlaikius testą, išduodamas Sertifikatas.

Human Design specialistė Irena

Registracija el.paštu: keysofme2799@gmail.com arba telefonu +37061575220