Asmeninės konsultacijos

Konsultacijų metu naudoju skirtingas technikas ir metodikas, atsižvelgdama į Jūsų situaciją ir poreikį

  • Intuityvi – dvasinio augimo konsultacija. Pagrindinis šios konsultacijos tikslas padėti Jums asmeninės transformacijos kelyje, nes tai lyg gimimas iš naujo. Žmogus pradeda pažinti save ir Visatos dėsnius iš naujo. Dažnai tai nėra lengva, o kartais būna ir labai skausminga. Asmeninė transformacija, tai Sielos nubudimas, kuris padeda atsiskleisti dvasiniam žmogaus potencialui. Naujos energijos šalina senas energijas, atsiveria nauji pojūčiai (intuicija, telepatija, empatija ir kt.). Pradedama ieškoti atsakymų į egzistencinius klausimus “Kas aš esu? Kokia mano Sielos misija?”
  • Terapinė – psichoemocinė konsultacija. Jos metu transformuosime ryšį tarp stresą keliančios situacijos ir įprastų Jūsų reakcijų į jas. Konsultacijos metu padėsiu Jums suprasti savo jausmus, emocijas. Didelis dėmesys skiriamas analizei ir darbui su savo vidiniu vaiku.
  • Gyvenimo koučingas (life-coaching). Kažkiek primena terapiją ir konsultavimą, tačiau esminis skirtumas, kad koučingo metu nedirbama su negatyvia praeitimi, su traumomis, problemomis ir jų priežastimis. Koučingo tikslas yra nukreiptas į realų rezultatą ir skatina fokusuotis į pozityvią ateitį. Žmogaus dėmesys palaipsniui kreipiamas į jo tikslus, resursus ir galimybes;

Atsiliepimai:
– Kristina:
“Sveiki 😊 na visa savaitė tokia pilna vėl gerų ir malonių jausmų. Kai kalbėjom ir minėjau, kad keičiasi aplinkoje dalykai taikant praktiką priimant tėtį, tai ši savaitė mane apdovanojo dar daugiau malonių jausmų, vis dar esu sodyboje ir niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip atgaivinsim santykį, kad jausiuosi tokia svarbi ir mylima, atrodo viskas taip natūraliai vyksta, bendraujam visai kitaip nei kurį laiką iki tol, labai prisipildau meile šiomis akimirkomis ir ateina daug daug suvokimo 😊 pavyko pakalbėti su mažąja Kristina ir išgirsti ko jai trūksta ir ko ilgisi, bandau pati duoti ir manau šitas įsiklausymas keičia ir mane iš vidaus, daugiau ramybės, labiau save suprantu ir stengiuosi su ja pakalbėt kas vakarą. Dar palaikant dialogą su savimi matau, kad tikrai mažiau raginimų ir kritikos sau 🙂 dar labai keista, bet būna dienų, kai nuo ryto jaučiu didžiulį pliūpsnį labai geros energijos, kad net spaudžia galvą, keistas jausmas, bet nėra blogas, manau dėl pokyčių viduje. Ką jūs manot?
Dar pradedu daugiau jausti, mažiau būnu prote, yra dienų kai atrodo viskas plaukia savaime ir suvokiu aplinką per pojūčius, prie savų žmonių jaučiuosi taip gerai, kaip niekada 😊

– Agnieška:
“Sveiki, kažkodėl labai užsinorėjau jums parašyti, padėkoti, kad nuraminot ir paskatinote, labai džiaugiuosi dabar gavus iniciaciją, kaip sakėte, viską stipriau pradėjau jausti. 🥰”

Konsultacijų kaina 33 Eur. Trukmė iki 1,5 val.

Registracija el.paštu: keysofme2799@gmail.com arba telefonu +37061575220, Irena