Asmeninės konsultacijos

Konsultacijų metu naudoju skirtingas technikas ir metodikas, atsižvelgdama į Jūsų situaciją ir poreikį

  • Intuityvi – dvasinio augimo konsultacija. Pagrindinis šios konsultacijos tikslas padėti Jums asmeninės transformacijos kelyje, nes tai lyg gimimas iš naujo. Žmogus pradeda pažinti save ir Visatos dėsnius iš naujo. Dažnai tai nėra lengva, o kartais būna ir labai skausminga. Asmeninė transformacija, tai Sielos nubudimas, kuris padeda atsiskleisti dvasiniam žmogaus potencialui. Naujos energijos šalina senas energijas, atsiveria nauji pojūčiai (intuicija, telepatija, empatija ir kt.). Pradedama ieškoti atsakymų į egzistencinius klausimus “Kas aš esu? Kokia mano Sielos misija?”
  • Terapinė – psichoemocinė konsultacija. Jos metu transformuosime ryšį tarp stresą keliančios situacijos ir įprastų Jūsų reakcijų į jas. Konsultacijos metu padėsiu Jums suprasti savo jausmus, emocijas. Didelis dėmesys skiriamas analizei ir darbui su savo vidiniu vaiku.
  • Gyvenimo koučingas (life-coaching). Kažkiek primena terapiją ir konsultavimą, tačiau esminis skirtumas, kad koučingo metu nedirbama su negatyvia praeitimi, su traumomis, problemomis ir jų priežastimis. Koučingo tikslas yra nukreiptas į realų rezultatą ir skatina fokusuotis į pozityvią ateitį. Žmogaus dėmesys palaipsniui kreipiamas į jo tikslus, resursus ir galimybes;

Konsultacijų kaina 33 Eur. Trukmė iki 1,5 val.

Registracija el.paštu: keysofme2799@gmail.com arba telefonu +37061575220, Irena